دانلود کتاب قرآن کلام محمد

کتاب قرآن، کلام محمد نوشته “دکتر لطف الله روزبهانی

آیات مکی قرآن آیاتی هستند که محمد آنها را در مکه نوشته و صرفا رنگ و بوی اصلاحی و انسانی دارد که دقیقا برای جا افتادن زده و نوشته شده است، ولی آیات مدنی که در مدینه نوشته شده فقط رنگ و حال جنگ و غارت و گردن زدن دارد. حال، چطور میتوان باور داشت که الله متعادل در زمان کوتاهی که دستش از همه چیز کوتاه است حرف های خوب بزند، مردم را فریب دهد و وقتی هنوز فرستاده اش در مکه صاحب قدرت نشده، کلامش رنگ و بوی معصومیت و انسانیت دارد و وقتی که او را به مدینه می فرستد و صاحب قدرتش می کند، 180 درجه تغییر عقیده داده و تنها به خونریزی و غارت و مسایل سکسی می پردازد. با یک نگاه سطحی به قرآن دو نکته دستگیر خواننده می شود، اول اینکه در ابتدای کار تمام سوره ها طول و دراز بوده و این مربوط به زمانی است که محمد، حوصله و وقت زیادی داشته و کپی برداری او از فرامین زرتشت و یهودیت و مسیحیت، سر فرصت انجام میگرفته. هرچه به انتهای قرآن نزدیک تر می شویم، سوره ها محدود به چند آیه می شوند که بیشتر آنها تکراری است و به جنگ و خونریزی و غارت خلاصه می شود که نشان دهنده ته کشیدن مفروضات محمد است.

دانلود با لینک مستقیم

Advertisements

14 دیدگاه (+مال خودتان را بیافزایید؟)

 1. احمد
  ژوئیه 27, 2011 @ 15:25:52

  در اين کتاب به تناقضات قران به خوبي با دلايل کافي و مستند پرداخته شده است.
  همچنين در اين کتاب ليست سوره هاي مکي و مدني و نام آيات قران و معاني آنها آمده است که بسيار جالب است.

  پاسخ

 2. aghil
  فوریه 07, 2012 @ 17:20:05

  تمام اديان هدف مشترك و خوب بودن ملاكشان بوده.

  پاسخ

 3. aliaa
  آوریل 12, 2012 @ 11:02:40

  آیا اینکه قرآن مقدس میگوید با کسانی که با شما میجنگند بجنگید ولی تجاوز نکید که خدا متجاوزان را دوست ندارد دعوت به خونریزی و غارت است ؟ یعنی شما میگویید اجازه دهید کسانی که با شما میجنگند مال و جان و ناموستان را به غارت ببرند .
  برای تمام ادعاهای کتاب من که فردی عادی هستم جواب دارم اگر ادعای آزادی بیان دارید . کتاب های پاسخ به این شبهه ها را هم قرار دهید

  پاسخ

 4. صالح موسوی
  اوت 06, 2012 @ 02:05:11

  بادرودبرهمه کسانی که دررسیدن مابه حقیقت وبرملاکردن دست تازی زادگان ایرانی نما، تلاش بی وقفه نموده آید.
  به امیدایرانی آزاد
  پاینده ایران

  پاسخ

 5. اخمد رضا
  اوت 14, 2012 @ 22:33:26

  من یک سوالی داشتم اقای ن.یسنده که اینطور خودشونو روشن فکر جلوه میدن چطور نتونستن ایه ایی مثل ایات قران نازل بفرمایند؟ مگر حضرت مخمد (ص) بی سواد نبودن؟ چطور تونست به قول اقای نویسنده قران رو بنویسه و ایشون که لقب دکتر رو یدک میکشه نمیتونه ایه بنویسه؟ پس باید قبول کنیم قران یک معجزه الهی هست

  پاسخ

 6. بیژن
  فوریه 20, 2014 @ 19:39:43

  شما کافیه فقط یه سری به روابط ریاضی در قرآن بزنید که بفهمید این کار انسان نیست

  پاسخ

 7. dad
  آوریل 25, 2014 @ 14:45:20

  aliaa سلام تو که میگی قرآن تجاوز نکرده آیا میدونستی که محمد و علی حکم تجاوز به چندصد یهودی راامضا کردند همچنین حق استفاده از کنیزهم در قرآن هست. اخمد رضا اگه محمد سواد نداشته چجوری رئیس معاملات تجارت خانه ی بزرگ خدیجه شده و معاملات ریاضی اون را انجام میداده همچنین بهتره بدونی در آخر عمرمحمد با دستخظ خودش علاوه بر غدیر خلیفه اش را در کاغذ مینویسه و علی هم از محمد نوشتن آموخت یه نگاهی به نهج البلاغه بندازی بد نیس.بیژن آخه چه معادله ریاضی توش هست که ما بیخبریم فقط کافیه بری یه نگاهی به قرآن بندازی ببینی یه جا نوشته زمین و آسمان در 2روز یه جایی 6 روز یه جایی 8روز آفریده شده یه جایی گفته خورشید میچرخه در صورتی که علم امروز میگه زمین به دور خورشید میچرخه فقط کافیه یه با بری معنی قرآن را بخونی تا متوجه بشی.

  پاسخ

 8. مهدی
  ژوئیه 31, 2014 @ 08:14:36

  واقعا متاسفم برای این همه کج فهمی

  پاسخ

 9. Aazam-zanganeh Fereidoun
  اکتبر 11, 2014 @ 15:56:16

  TA SAL 300 BAD AZ MASIH ZABAN ARABI VOJOUD NADASHTEH AZ SAL HAY 500 ZABAN EBRY BOUDEH KE KHADIJEH VA RABAN KALIMI PESAR AMOI OU BE AN ZABAN BA MOHAMAD SOHBAT MIKARDAND, GHABL AZ EZDEVAJ MOHAMAD BA KHADIJEH MOHAMAD BE DIN KALIMI DAR MIAYAD TA BA KHADIJEH SERVATMAND EZDEVAJ KONAD, VA RABAN KALIMI BE NAM EBN SAFA OU COPY TORAT RA BE NAM GHORAN BE MOHAMAD MIDAHAD KE BE GHABILEH GHORISH BE BARAD VA BEGOYAD PIGHAMBAR AST,DAR.632 MOHAMAD MIMIRAD VA PAS AZ ABOUBAKR OMAR DASTOR MIDAHAD JOZVEH GHORAN BE EBRI RA NABOD KONAND VA BE ARABI BENEVISAND, SEPAS TAMAM ARJIF NEVESHTEH SHODEH VA DASTAN 72000 HOURI RA OMAR DOROST MIKONAD VA HAMIN BAES KESHVAR GOSHAI MOSALMANAN MISHAVAD HATA AKNON DAR GHARN 21 , ESLAM SAKHTEH VA PARDAKHTEI RABAN KALIMI AST VA ASLAN BE IN SOURAT DAR 1400 SAL,MILLION HA NAFAR AZ BARKAT AN MELAT RA CHAPIDAN VAJOUD NADASHTEH. FEREIDOUN.POLITOLOGUE, GENEVE

  پاسخ

 10. reza
  آوریل 29, 2015 @ 05:30:44

  متاسفانه در مملکت ما اقوامی وجود دارندکه به دنبال فداکردن ایران واب وخاک این کشوربرای اسلام واعراب هستن,قوم بلوچ ازمتعصبترین وکثیفترین این اقوام است که حتی در یک بازی ورزشی درمقابل عربها از انهاطرفداری میکنندمتاسفم برای خودم که دارم با انهازندگی میکنم

  پاسخ

  • دانش نابغه
   آوریل 17, 2016 @ 07:04:32

   تا جای که بنده بعد از خواندن این کتاب فهمیدم که جناب دکتر یا متخصص مدرکی است که فقط مدرک گیرفته باشد یا اینکه در باره الهیات وادیان اسمانی معلومات ندارند.نمیشه همه چیز را عقلانی تفسیر کرد وخیلی چیزای از دین بالاتر از توان تحلیل عقل هست .عقل یک راه نسبی رسیدن به حقیقت هست.

   پاسخ

 11. مهندس
  ژوئیه 25, 2016 @ 10:21:27

  چند سئوال از دوستان:
  محمد که بر اساس روایات تاریخی و متن قرآن بیسواد بوده و فوق فوقش برای تجارت تا شام (سوریه اونموقع) رفته و یا یه فرض دوستمون باسواد که هیچ ، نابغه هم بوده باشه، چطور ممکنه از جریان آبهای گلف استریم (مرج البحرین یلتقیان بینهما برزخٌ لایبغیان) در اقیانوسها خبر داشته باشه؟؟؟ چطور ممکنه از سیاه چاله های فضای و ستاره های نوترونی (نجم الثاقب / القارعه) خبر داشته باشه؟؟؟؟ چطور در قرآن به وضوح از اتساع زمان و نسبیت زمان (سوره اسراء و آیات مربوط به طول روز قیامت و مقایسه زمان در نزد خداوند با زمان در نزد آدمیان نظیر في يوم كان مقداره خمسين الفاسنه) صحبت کرده باشه؟؟؟ چطور میدونسته که نور بالاترین قابلیت ها از جمله سرعت رو در کائنات داره و تا خدا رو نور بنامد؟؟؟ (الله نور السموات و الارض) چطور نشانه هایی که از قیامت گفته، منطقی و از نظر ریاضی و فیزیک میتواند بوجود بیایند؟ (نظیر آتش گرفتن دریاها که در صورت برداشته شدن فشار جو، بسرعت ایجاد میگردد و یا وقوع زلزله شدید و حلاجی شدن کوهها در اثر کاهش جاذبه زمین و یا تاثیر جاذبه سیاه چاله ای در اطراف زمین بوجود میاید. و كان الجبال كثيباً مهيلاً) محمد از کجا از چرخش خورشید بدور خودش که وجود دارد و اینکه کل سیارات منظومه شمسی و خورشید در حال حرکت به سوی مقصدی نامعلوم هستند،خبر داشته است؟؟ (کل فی فلک یسبحون / الشمس تجری لمستقرلها، ذلک تقدیر العزیز العلیم)
  من یک مهندس هستم و میدانم اگر یک سیستمی خلق شده باشد، خالق (مهندسی) دارد و حتما باید کتاب یا مانوالی برای معرفی این سیستم اش به دیگران تهیه کند و نیاز است تا مستشاران و تعمیرکارانی را هم برای مخلوقاتش داشته باشد تا دیگران را در کاربرد و یا تعمیرات و بازسازی راهنمایی و کمک کند.
  پس چطور ممکن است ابرسیستمی به این عظمت و شکوه کائنات خالق نداشته باشد و یا خالق ابرمهندسش کتابهایی را برای معرفی و راهنمایی (کتابهای آسمانی) نفرستاده باشد و یا اینکه مستشارانی (نظیر پیامبران) نداشته باشد؟؟؟؟ جالب اینجاست خیلی از کسانی که به محمد بعنوان پیامبر اعتقاد ندارند، پیامبران دیگر نظیر موسی و عیسی را قبول دارند در حالیکه اگر اساسا پیامبری وجود نداشته نمی بایست موسی و عیسی و ابراهیم و نوح هم پیامبریشان درست بوده باشد.
  دوستان بهتر است کلاه سر خودمان نگذاریم و وقتی خورشید است، به دنبال چراغ قوه نگردیم و عاشق خدایی باشیم که فرموده است: ( یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسهم لا تقنطوا من رحمه الله. ان الله یغفرالذنوب جمیعا .انه هو الغفور الرحیم) ( ای بندگانی که در گناه کردن بر خود اسراف کرده اید (زیاد گناهکارید) از رحمت خداوند ناامید نگردید. براستی که خداوند تمامی گناهان را می بخشد چون او درگذرنده ی مهربان است)

  پاسخ

  • مهندس 2
   نوامبر 04, 2016 @ 21:01:11

   جناب مهندس عزیز، منم مثل شما مهندسم، عربی رو هم خوب بلدم و از زیبایی های لفظی قرآن هم لذت می برم، ولی چیزهایی که شما گفتی هیچ ربطی به علم و دانش و نجوم و … نداشت بلکه تفسیر تخیلی عده ای از آیات قرآن هست. اگر بنا به اینگونه تفسیر باشه میشه صدها معجزه از شعر حافظ و سعدی هم بیرون کشید. اتفاقا بعضی از مواردی که شما آوردین دقیقا نشانگر ضعف علمیه قرآنه نه معجزه بودنش! کافیه یه مطالعه اندک در این باب در کتاب هایی مثل «نقد قرآن» و … داشته باشین. به خاطر همین موارد ضعف علمی و تاثیرپذیری از فرهنگ زمان و بعضا تناقضات هست که اخیرا برخی مثل دکتر سروش نظریاتی مثل رویاهای رسولانه رو مطرح کردن که میتونید یه کم راجع به اون هم تحقیق کنید. بدرود!

   پاسخ

 12. MMD
  اکتبر 27, 2016 @ 15:29:12

  الان که فکر میکنم مهندس راس میگه.مرسی مهندس

  پاسخ

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: